WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes - en to pt_PT translation catalogue (11 entries)

en: Invoice
pt_PT: Fatura

en: Print Actions
pt_PT: Ações de impressão

en: Payment method:
pt_PT: Forma de Pagamento:

en: Customer Note
pt_PT: Nota do Cliente

en: Invoice number
pt_PT: Número da fatura

en: Invoice Number
pt_PT: Número da fatura

en: Print Invoices
pt_PT: Imprimir Faturas

en: Download Invoices
pt_PT: Baixar Faturas

en: Print Invoice
pt_PT: Imprimir Fatura

en: Download Invoice
pt_PT: Baixar Fatura

en: Invoice Number:
pt_PT: Número da fatura:
